Buying a block of cheese and grating it yourself will save you money. The cost per kilo is lower, and you will only need to buy one item, rather than two! You can alter the quantity below to suit your needs.

Grated Cheese_1

You will find the full recipe in the Make Your Own Bonus Issue of The 4 Blades Magazine.

[gmc_recipe 3752]

CONTACT US

7 + 10 =

questions@the4blades.com

© Copyright 2018 The 4 Blades

ABOUT   |  ISSUES  |  PRICING  |  PODCAST  |  SUPPORT  |  LOGIN

ABOUT   |  ISSUES  |  PRICING
PODCAST  |  SUPPORT  |  LOGIN

© Copyright 2018 The 4 Blades